Forum Języka Niemieckiego

Studia => Szkoły językowe => : niski07 May 26, 2017, 10:56:13 AM

: szkoła językowa w Warszawie
: niski07 May 26, 2017, 10:56:13 AM
Kilka miesięcy temu szukałem dla swojej siostry dobrej szkoły językowej w Warszawa. Dobrej, czyli takiej, w której będą potrafili indywidualnie podejść do każdego kursanta, nie będą gonić z materiałem i wypracują w uczestnikach zajęć umiejętności komunikowania się (bo w szkołach na to kładziony jest niestety bardzo mały nacisk). Po kilku próbach i rozmowach ze znajomymi, którzy też uczą się języków trafiłem do tej szkoły http://www.berlitz.pl/ (http://www.berlitz.pl/). Słyszałem, że jest całkiem niezła, ale nie chciałem zbyt szybko optymistycznie się nastawiać. Zapisałem Martę na pierwsze zajęcia - bardzo jej się podobało. Potem kolejne i kolejne - reakcja znów taka sama, a u niej nie zdarza się to zbyt często. Teraz jej zajęcia trwają już 4 miesiące i widzę znaczne postępy. Jak tak dalej pójdzie to niedługo będzie doskonale pisać i mówić przynajmniej w dwóch, trzech obcych językach.  :)  To doskonały przykład, że jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości, to warto samemu sprawdzić to miejsce. Ja sam po wakacjach planuje zapisać się na jakiś kurs, bo chciałbym nauczyć się w końcu nowych języków, a w ostatnim czasie ciągle odkładałem to na później.
: Odp: szkoła językowa w Warszawie
: Sambor September 07, 2017, 11:28:01 AM
No ta szkoła jest naprawde bardzo ciekawa.
: Odp: szkoła językowa w Warszawie
: Typinka February 28, 2018, 13:22:53 PM
Jeśli chodzi o dobre szkoły językowe w Warszawie to ja moge polecić TFLS http://www.tfls.com.pl . Mają super lektorów, kursy dopasowane do umiejętności słuchaczy, małe grupy i nowoczesne metody nauczania. Ja generalnie z językiem zawsze miałam pod górkę ale po kursie w TFLS przełamałam barierę mówienia i nawet bez problemu zdałam egzamin i zdobyłam certyfikat.
: Odp: szkoła językowa w Warszawie
: alicie September 11, 2018, 05:10:51 AM
Polecam studium języków obcych:

Stawiają na naukę praktycznej umiejętności języka
Nauczyciele mają duże doświadczenie
Jest mozliwość zajęć z native speakerami

Wcześniej zanim trafiłam do szkoły próbowałam uczyć sie języka samodzielnie, jednak nie jest to takie łatwe.O ile jeszcze mozna nauczyć się słowek robi sie problem z nauką swobodnego rozmawiania, zasad gramatycznych, które jednak w języku niemieckim mogą być dość skomplikowane.
polecam te szkołę
https://www.studium.com.pl/
Oczywiscie naukę w szkole wspomagałam również samodzielną nauką!