Forum Języka Niemieckiego

Pozostałe => Pogaduszki => : bongani December 19, 2017, 00:37:45 AM

: Prezent na imieniny
: bongani December 19, 2017, 00:37:45 AM
Hejka,

Wszyscy teraz przed świętami emocjonują się co kupić pod choinkę, a ja mam inny problem. Mój serdeczny wujek ma na imię Sylwester i stoję przed wyborem prezentu na imieniny. Nie chcę kupować prezentu świątecznego, a sprawę chcę załatwić przed świętami, bo po świętach nie będzie mi się chciało latać po sklepach. Wujek ma ok. 45 lat. Nie chcę kupować alkoholu, zegarki itp. też odpadają. Najchętniej kupiłabym nietypowy prezent w okolicach 300zł. Kiedyś była na allegro taka fajna kategoria pt. "Dziwactwa" i tam można było wypatrzeć perełki. Obecnie kategoria jest zlikwidowana i można co najwyżej znaleźć żenujące prezenty osiemnastkowe. Na oku mam wahadło Newtona (te kulki, które się odbijają przez pół godziny) albo aparat fotograficzny fujifilm instantphoto (czy jakoś tak), który działa tak jak Polaroid, czyli robimy zdjęcie i od razu dostajemy wywołane zdjęcie na papierze.
: Odp: Prezent na imieniny
: marek454 November 08, 2018, 15:26:00 PM
Myślę że fajnym i przydatnym prezentem będzie ekspres do kawy.  Jeśli zdecydujesz się  kupić to  świetny ekspres do kawy znajdziesz na stronie Ekspres Jura (https://www.broda.pl) tutaj znajdziecie ekspres do kawy w dobrej cenie. Dostaniecie też 36 miesięcy gwarancji ia parę fajnych gratisów. Na przykład dostaniecie przy zakupie 1 x 0,5 kg świeżo palonej kawy Broda Indie Monsooned Malabar. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie.
: Odp: Prezent na imieniny
: Fedorka December 11, 2018, 18:00:48 PM
A może coś z https://wszystkodokuchni.eu/na-wesolo,c2039,pl.html ?
Oferują swoim klientom komplety kieliszków na taczce,karafek z motywem ciężarówki,beczki czy altanki.Taki prezent to fajna sprawa zwłaszcza dla mężczyzny obchodzącego swoje imieniny w Sylwestra.
: Odp: Prezent na imieniny
: fradasmert February 02, 2019, 11:25:07 AM
Słuchajcie, też właśnie zastanawiam sie nad tym co mógłbym kupić na imieniny swojej mamie i wpadł mi do głowy taki pomysł, że może mógłbym jej podarować jakiś dobre, naturalne kosmetyki do dłoni i stóp (https://novakosmetyki.pl/48-rece-i-stopy-kosmetyki). Co wy o tym sądzicie? To waszym zdaniem dobry pomysł na prezent?
: Odp: Prezent na imieniny
: monika369 March 05, 2019, 12:41:08 PM
Jak na imieniny to wiadomo, że nie musi być zobowiązujący fajna zapalniczka, albo popiołka są ok teraz zamawiałam na alitopbrands po polsku (https://alitopbrands.pl) neon ledowy taki co się wiesza za telewizor na pilota kiklanscie kolorów, a dotego jaśniej ciemniej, ładnie zapakowany, naprawdę fajny gadżet i upominek