Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - rafal1988a

Strony: [1]
1
Jeśli chcesz nadal mieć przyjaciela, musisz zadzwonić do niego i wyjaśnić mu sprawę,o którą żeście sie pokłócili. Może dzieki rozmowie, wyjaśnicie sobie,że nie warto było się kłócić,bo przez to mogła rozpaść sie wasza przyjaźń. I nie mam żadnych wątpliwości co do tego, że przyjaźń w życiu człowieka jest bardzo ważna. Na przyjacielu mozna zawsze polegać i zwierzyć się mu z najskrytszych tajemnic. Warto jest mieć przyjaciela i chyba ty to najlepiej rozumiesz,że nie warto sie kłócic tylko od razu wyjaśnić sobie wszystko. 


Bardzo bym prosił o przetłumaczenie tego na Język niemiecki. Z góry bardzo dziękuje :)

2
Witam serdecznie mam malutki problem muszę napisac scenkę z niemieckiego a nie wiem od czego zacząc  ( nie jestem zbyt dobry z tego języka ) i dlatego proszę o pomoc mi w tej scence :)). Z góry dziękuje za kazdą pomoc :)))


Koleżanka,z którą mieszkasz w internacie, pokłóciła się ze swoim przyjacielem. Jest jej bardzo przykro, ale nie ma odwagi zadzwonić pierwsza i wyjaśnic sprawę.
-przekonaj ją,że powinna to zrobić
-uświadom jej, jak ważną wartościa jest przyjaźń w zyciu człowieka.
-zaproponuj pomoc w rozwiazaniu tego problemu

Strony: [1]