Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Cecylia

Strony: [1]
1
Pogaduszki / Odp: Kosmetyki roku 2018
« dnia: Maj 17, 2018, 19:07:13 pm »
Dla mnie kosmetykami które zasługują na miejsce na podium są te z https://www.mustela.pl/product/nasze-produkty/skora-sklonna-do-atopii
Są one naturalne,przebadane dermatologicznie i co najważniejsze mogą być używane zarówno przez małe dzieci jak i kobiety w ciąży i po niej.Dzięki swojej delikatności,a zarazem skuteczności nadają skórze ładnego,zdrowego wyglądu,regenerują ją i chronią.

2
Pogaduszki / Prezenty...
« dnia: Listopad 16, 2017, 16:02:15 pm »
Już chyba czas zacząć rozmowę na temat,co dla kogo i gdzie?Prezenty same się nie kupią,dawajcie swoje rady i typy,będzie nam łatwiej.

3
Pogaduszki / Odp: Łóżko pietrowe
« dnia: Wrzesień 25, 2017, 16:08:40 pm »
Łóżko piętrowe to dobre rozwiązanie dla wszystkich rodziców,którzy mają mały pokoik,a sporo rzeczy.Zajmują mniej miejsca,a dzieciakom sprawiają wiele radości.Ja sama marzyłam o tym,żeby mieć takie łóżko,niestety nie doczekałam się,ale swoim dzieciom też takie łóżko zakupiłam.Wiele ciekawych propozycji znajdziemy na http://martimeble.pl/14-lozka-dla-dzieci-dzieciece
Możemy wybierać wśród łóżek piętrowych metalowych,drewnianych.

4
Pogaduszki / Odp: Wanna czy prysznic?
« dnia: Wrzesień 25, 2017, 16:04:55 pm »
Lubię wannę ale prysznic wychodzi taniej

Strony: [1]