Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - marek454

Strony: [1]
1
Ciekawe strony / Panele podłogowe
« dnia: Luty 19, 2018, 17:56:21 pm »
Jesli masz zamiar wyremontowac jakies pomieszczenie w swoim domu/mieszakniu to warto zajrzec wczesniej na http://podlogi24.net/quick-step-dab-wiejski-naturalny,-panele-winylowe-mont.-na-click,-deska-4v-quick-step-livyn-balance-clik-o_l_5789.html ...  W swojej ofercie maja panele nowej generacji, odporne na wilgoc , uderzenia. Wejdz na strone, zobacz , moze zainteresujesz sie kupnem.

2
Pogaduszki / Garnitur Meski
« dnia: Luty 13, 2018, 18:58:43 pm »
Garnitury męskie sa czescia meskiej garderoby, w ktora warto zainwestowac. Najwazniejsze, aby garnitur byl z dobrej jakosci materialu i aby był dobrze dosasowany. Nie ma nic gorszego niz zle dopasowany garnitur, ktory bedzie na Tobie wisial. Warto zapytac o porady specjalistow, badz poczytac poradniki.

3
Pogaduszki / zła atmosfera pracy
« dnia: Styczeń 14, 2018, 16:39:01 pm »
Gdy w firmie pracownicy sie nie dogadują to źle to wpływa na wyniki pracy. JAK POPRAWIĆ ATMOSFERĘ W ZESPOLE?  Jeśli chcemy zaradzić takiej sytuacji, powinniśmy sprawdzić co jest przyczyną konfliktów i zaradzić temu.

Strony: [1]