Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - bongani

Strony: [1]
1
Pogaduszki / Prezent na imieniny
« dnia: Grudzień 19, 2017, 00:37:45 am »
Hejka,

Wszyscy teraz przed świętami emocjonują się co kupić pod choinkę, a ja mam inny problem. Mój serdeczny wujek ma na imię Sylwester i stoję przed wyborem prezentu na imieniny. Nie chcę kupować prezentu świątecznego, a sprawę chcę załatwić przed świętami, bo po świętach nie będzie mi się chciało latać po sklepach. Wujek ma ok. 45 lat. Nie chcę kupować alkoholu, zegarki itp. też odpadają. Najchętniej kupiłabym nietypowy prezent w okolicach 300zł. Kiedyś była na allegro taka fajna kategoria pt. "Dziwactwa" i tam można było wypatrzeć perełki. Obecnie kategoria jest zlikwidowana i można co najwyżej znaleźć żenujące prezenty osiemnastkowe. Na oku mam wahadło Newtona (te kulki, które się odbijają przez pół godziny) albo aparat fotograficzny fujifilm instantphoto (czy jakoś tak), który działa tak jak Polaroid, czyli robimy zdjęcie i od razu dostajemy wywołane zdjęcie na papierze.

2
Pogaduszki / Odp: Czy Yarisy kradną?
« dnia: Październik 30, 2017, 00:41:42 am »
Można sobie wpisać w google: "najczęściej kradzione samochody w polsce". Praktycznie każdego roku są publikowane dane ze statystyk policyjnych dotyczących najczęściej kradzionych modeli samochodów. Wiem, że zawsze Audi było wysoko w tym zestawieniu, choć ogólnie ilość skradzionych samochodów w naszym kraju maleje każdego roku.

http://moto.onet.pl/aktualnosci/10-najczesciej-kradzionych-samochodow-w-2016-roku/ltbbw0

Z powyższego artykułu wynika, że w 2016 roku Yaris znalazł się na 8 pozycji najczęściej kradzionych modeli, tuż za Audi A3, czyli twój kolega nie kłamał.

Strony: [1]