Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - pit44

Strony: [1]
1
Kultura i obyczaje / Kredyt z możliwością wcześniejszej spłaty
« dnia: Grudzień 07, 2017, 10:05:30 am »
Witam! Jestem zmuszony wziąć kredyt na 10 tysięcy na wesele. Mam zamiar spłacić go od razu po weselu więc zależy mi na możliwości wcześniejszej spłaty. Wiecie może gdzie znajdę taki kredyt? Słyszałam, że banki niechętnie godzą się na wcześniejszą spłatę a jak już to trzeba ponosić jakieś dodatkowe koszty. Doradzicie mi coś?


2
Kultura i obyczaje / Odp: Czy robicie sobie prezenty na święta?
« dnia: Grudzień 07, 2017, 10:04:27 am »
Powiedz mu to a nie piszesz takie rzeczy na forach. Przecież my nie powiemy tego Twojemu facetowi i wydaje mi się, że on po prostu może się nie domyślać,ze zależy Ci na takich materialnych prezentach. Faceci są prości, nie domyślają się wielu rzeczy i czasami trzeba im coś powiedzieć prosto z mostu.
Albo po prostu sama kup mu coś na święta. Może się zreflektuje i sie odwdzięczy. Nie musisz mu kupować niczego drogiego. Na stronie megakoszulki jest sporo niedrogich pomysłów na prezenty. Możesz sobie zobaczyć
https://www.megakoszulki.pl/swiateczne-prezenty

Sama jak nie mam pomysłu to zamawiam właśnie stamtąd ;) Szybko wysyłaja a jakość jest naprawdę spoko.

3
Kultura i obyczaje / Odp: Zdanie prawka jazdy w Niemczech
« dnia: Kwiecień 04, 2017, 06:42:21 am »
Nie ma to większego znaczenia. W Polsce chyba lepiej. Nie można tego oceniać w kategoriach łatwiej bądź trudniej. Braki w znajomościach w przepisach czy technice jazdy szybko wychodzi i zwykle nie jest to miłe.
Co do teorii, to wprawdzie baza liczy ponad 2000 pytań na kategorię B, to szybko w miarę idzie. Np z Ltesty szybko idzie - tutaj patrz: https://www.ltesty.pl/

4
Pogaduszki / Odp: Niezawodny czasomierz
« dnia: Marzec 30, 2017, 10:07:29 am »
dotxa ---najlepsze zegarki na swiecie - a pzredwojenne to wprost cacko jak bizuteria

No i spoko że jeszcze ktoś tak uważa.
Generalnie mam pewność jeżeli chodzi o zegarki szwajcarskie i japońskie. Szwajcarskie jednak bardziej mi się podobają - bardziej nawiązują do tradycji, ponadczasowe - a to zawsze będzie na topie.

5
Pogaduszki / Chrypka i ból gardła
« dnia: Marzec 30, 2017, 06:08:11 am »
Jak sobie z tym radzicie. Praca nauczyciela to praca głosem - a przecież z każdą bzdurą nie można iść na L4.

6
Nauka / Odp: Tablica suchościeralna na ścianę
« dnia: Marzec 24, 2017, 06:45:56 am »
Jeżeli ma to być do zamontowania na stałe na ścianie, to szukaj po sklepach internetowych lub allegro. Chociaż allegro to pośrednik, więc w e-sklepie chyba lepiej szukać.
Nie wiem ile masz tam miejsca, ale wydaje mi się, że im większa tym lepiej. Optymalnie to 220 na 120 cm. A więc takie jak szkolne. Chociaż 160 na 120 cm kosztuje połowę mniej.
Proponuję tutaj sprawdzić.

7
Pogaduszki / Biurko
« dnia: Marzec 22, 2017, 06:40:32 am »
Obecnie pracuję na stole, co jest niewygodne, szczególnie jeżeli ktoś chciałby zrobić sobie jedzonko. Zastanawiam sie więc nad zakupem jakiegoś wygodnego biurka. A może po prostu blat przy ścianie, aby zajął jak najwięcej miejsca w stosunku do efektywności.  :) ? Jak to u was wygląda? Pytam o domowe miejsca pracy.

8
Pogaduszki / Odp: Fora języka niemieckiego.
« dnia: Marzec 22, 2017, 06:37:33 am »
A gdzie szukać takich dla obcokrajowców, ale uczących się Niemieckiego - ale nie będących Niemcami?

9
Pogaduszki / Odp: Niezawodny czasomierz
« dnia: Marzec 20, 2017, 11:07:24 am »
Jak już kupować to najlepiej taki, który spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem wyglądu jak i punktualności i samego mechanizmu. Każdy zegarek który został wymieniony ma swoje wady i zalety.
Casio - to akurat marka budżetowa - fakt, robią przyzwoite zegarki także premium, ale umówmy się - nie są w stanie na kimś kto się zna zrobić większego wrażenia.
Dużo modeli od Doxa można znaleźć też tutaj: http://www.zegarmistrz.com/Zegarki_Doxa-k87-0-3-default.html

Strony: [1]