Autor Wątek: [Tłumaczenie] Opis siebie i mojej rodziny.  (Przeczytany 27279 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Lato_92

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
[Tłumaczenie] Opis siebie i mojej rodziny.
« dnia: Maj 11, 2008, 18:52:31 pm »
Cześć.
Mógłby mi ktoś to przetłumaczyć? Potrzebne jest mi na jutro. Byłbym bardzo wdzięczny.

Nazywam się Przemek L. i mam 15 lat. Pochodzę z Polski. Mieszkam w Dębnie wraz z moim bratem i rodzicami. Jestem wysoki. Mam brązowe włosy, piwne oczy i dużą głowę. Lubię grać w piłkę nożną i jeździć na rowerze. Nie lubię chodzić do szkoły. Mój brat ma 10 lat       
 i chodzi do czwartej klasy. Lubi jeździć na rolkach i słuchać muzyki. Ogólnie jest denerwujący. Bardzo kocham moich rodziców choć nieraz się kłócimy. Moja mama ma na imię Jolanta, a tato Krzysztof. Mama lubi biegać i jest wysportowana. Ma długie blond włosy i jest średniego wzrostu. Aktualnie pracuje i studiuje. Tato lubi jeździć na motorze i oglądać dobre filmy. Ma czarne włosy i jest średniego wzrostu. Pracuje jako instruktor nauki jazdy. Bardzo lubię mieszkać z moją rodziną.
« Ostatnia zmiana: Maj 11, 2008, 18:56:37 pm wysłana przez Lato_92 »

Offline aagniecha

• Zaawansowany użytkownik
  • Pomógł(a): 108
Odp: [Tłumaczenie] Opis siebie i mojej rodziny.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 11, 2008, 19:23:54 pm »
Ich heiBe Przemek L. und ich bin 15 Jahre alt. Ich komme aus Polen. Ich wohne in Dęblin mit meinem Bruder und meine Eltern. Ich bin groB. Ich habe braune Haare, hellbraune Augen und groBes Kopf. Ich mag FuBball spielen und Rad fahren. Ich mag nicht in die Schule gehen. Mein Bruder ist 10 Jahre alt und er besucht vierte Klasse. Er mag Rollen fahren und Musik ho:ren. In allgemein er nervt mich sehr. Ich liebe sehr meinen Eltern, obwohl wir streiten sich oft. Meine Mutter heiBt Jolanta, und mein Vater Krzysztof. Die Mutter mag laufen und sie ist sehr sportlich. Sie hat lange blonde Haare und sie ist mittegroB.   Zurzeit arbeiten sie und studieren. Der Vater mag am Motor fahren und guten Filmen sehen. er hat schwarze Haare und er ist mittegroB. Er arbeitet als Fahrlehrer. Ich mag sehr mit meine Familie wohnen.

Offline Lato_92

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 11, 2008, 19:27:48 pm »
Kocham Cię!!! :D Dziękuję Ci bardzo! Uratowałaś mi życie. ;)

Offline aagniecha

• Zaawansowany użytkownik
  • Pomógł(a): 108
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 11, 2008, 19:32:19 pm »
Nie przesadzaj z tą miłością ;) poza tym nie ma za co :)

Offline patula52

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 24, 2008, 18:46:44 pm »
Obecnie ucze sie na kierunku Technik masażysta.Jestem zadowolona z tej szkoły i wybory kierunku.