Autor Wątek: jak pisać posty - właściwe nazewnictwo w tematach postów  (Przeczytany 2366 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
jak pisać posty - właściwe nazewnictwo w tematach postów
« dnia: Luty 09, 2009, 19:41:16 pm »
szybkie info:
w tematach postów nie zamieszczamy słów typu: pomóż, pomocy, pilne, nie zamieszczamy również wykrzykników, stada emotów itd.
w temacie powinna pojawić się konkretna informacja, która przyciągnie potencjalnego "pomagającego"
czyli:
[sprawdzenie] życiorys
[sprawdzenie] moja ulubiona książka

itd.
niektóre posty już poprawiłam - dzięki poprawnemu nazewnictwu ułatwiamy sobie jak i innym userom poruszanie się na forum - nie musimy przeglądać kilku postów, tylko trafiamy od razu do odpowiedniego postu z opisem pogody czy śniadania - w zależności co kogo interesuje,
pozdrawiam serdecznie :)

dudu
...

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
Odp: jak pisać posty - właściwe nazewnictwo w tematach postów
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 28, 2009, 16:13:45 pm »
wielu z was pyta: gdzie jest mój post?
niektóre posty zmieniają działy - przenoszone są do odpowiedniego działu, w celu ułatwiania sobie i innym funkcjonowania na forum,
jeżeli ktoś odpowiada na twoje pytanie w skrzynce mailowej (tej, na której jest zarejestrowane twoje konto) pojawia się stosowna informacja
jeżeli jednak informacja taka nie pojawia się, warto wejść w Pokaż wiadomości od ostatniej wizyty. (druga pozycja u góry strony) lub w Pokaż nowe odpowiedzi na twoje wątki.

jest jeszcze jedna metoda: wchodzisz w swój profil, czyli klikasz na swój nick i Lista ostatnich wiadomości tego użytkownika.
...

Offline martun

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Odp: jak pisać posty - właściwe nazewnictwo w tematach postów
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 05, 2017, 19:02:36 pm »
ta ostatnia metoda jest najlepszą, moim zdaniem najszybszą : ) Jestem właśnie w http://www.annamazurek.com i piszę do was posty za pośrednictwem tabletu w taki sposób o jakim tutaj mowa.
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 14:37:33 pm wysłana przez martun »