Autor Wątek: [opis szkoły]  (Przeczytany 563 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arbuzjo

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
[opis szkoły]
« dnia: Marzec 11, 2009, 19:26:42 pm »
musze opisać szkołe... oto co mi sie udało stworzyć i moje pytanie brzmi czy mogłby mi ktosto srawdzić??

Mitte an der Schule in nr.2 Mławie im.dra.Józefa Ostaszewskiego. Meine Schule ist sehr bunt, hell und geräumig, es ist ein netter und freundlicher Atmosphäre. Meine Klasse ist die Back-Zimmer 06, in der Nähe des Büro-und Amtsboten der Damen-Raum, dieser Raum ist bunt. Dieses Zimmer ist bunt, und hatte eine andere historische Gegenstände. Die MHS (Mławska Sporthalle) ist direkt aus dem Eingang, es ist groß, und Wir haben zusammen mit ihren Sportunterricht Klassen und andere Schulen.
Kabinett Directors finden się.Przy 2-Ausstoß. Sie arbeiten in den Damen und Herrn Direktor. In meiner Schule gibt es auch eine Krankenschwester Frau Kabinett, das liegt an der polnischen Halle und die technische Hilfe.

uczęszczam do  gimnazjum nr.2 w Mławie im.dra.Józefa Ostaszewskiego. Moja szkoła jest bardzo kolorową,jasna i przestronna,,panuje w niej miła i sympatyczna atmosfera. Moją klasą jest sala 06 historyczna,Która mieści się niedaleko gabinetu dyrektora i pokoju pań woznych,Ta sala jest kolorowa,i mieszcza się w niej różne przedmioty historyczne.Nasza MHS(Mławska hala sportowa)znajduje się prosto od wejścia,jest ona duża,i mamy na niej wf wraz innymi szkołami i klasami. Gabinet dyrektoa znajduję się.Przy 2 wyjściu.Pracują w nim panie i pan dyrektor.W mojej szkole znajduje się również gabinet pani pielęgniarki,który znajduje się przy sali polonistycznej i technicznej.