Autor Wątek: Serwis do nauki języków - potrzebna pomoc wolontariat  (Przeczytany 1412 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tysiacslow.republika.pl

• Gość
Serwis do nauki języków - potrzebna pomoc wolontariat
« dnia: Listopad 30, 2007, 19:20:21 pm »
Witam serdecznie,

Trafiłem do Was ponieważ liczę na Twoją pomoc. Właśnie uruchomiłem stronę internetową poświęconej nauce języków obcych poprzez opanowanie 1000 najczęściej używanych słów w danym języku. Jeśli kogoś to interesuje, to strona jest dostępna pod adresem: http://tysiacslow.republika.pl
Chciałbym umożliwić odwiedzającym również naukę języka niemieckiego. Znalazłem w internecie listę tysiąca podstawowych słów. Jednak dostaję sygnały od odwiedzających że brakuje tam im wymowy. Chciałbym, żeby ta wymowa była zrozumiała dla wszystkich, a więc napisana normalnie po polsku, a nie za pomocą różnych znaczków-szlaczków jak w słownikach. Lista ta jest dostępna pod adresem: http://tysiacslow.republika.pl/gerpl1_0.html
Poszukuję osób które byłyby gotowe dopisać do tych słów ich wymowę
Jeśli jesteś gotowy i masz możliwość zrobienia tego, choć w ograniczonym zakresie (np. tylko kilkudziesięciu słów) to proszę o kontakt. Być może jest tak, że dysponujesz wiedzą i czasem, dzięki którym będziesz mógł pomóc tysiącom ludzi i zyskać ich wdzięczność.

pozdrawiam serdecznie

Piotr Misiurek

Moje namiary:
piotr.misiurek@op.pl
GG: 3676869
tysiacslow.blogspot.com