Autor Wątek: Raportowanie  (Przeczytany 2182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zuber

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Pomógł(a): 4
Raportowanie
« dnia: Czerwiec 13, 2009, 21:23:34 pm »
Jak wiecie jest nas trochę na tym forum jak i jest wiele działów.Dlatego proszę was abyście tematy,posty nie zgodne z regulaminem typu kłótnie,tematy"please,pomocy!!!" itp raportowali.Większość osób które pilnują porządku pracują i studiują(bynajmniej Ja)dlatego ciężko jest przeryć każdy dział tym bardziej jak przychodzi się zmęczony po pracy.
Z góry dziękuję

pietrek

• Gość
Odp: Raportowanie
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 07, 2009, 17:33:33 pm »
Wiesz Zuber, od niedawna lubiłem do Was zaglądać i "poczytywać". Sympatyczni ludzie, miła atmosfera, interesujące tematy. Ale skąd wzięliście tego znawcę sawuar wiwru i, pożal się boże, znawcę języka niemieckiego i polskiego? Właśnie przeczytałem, jak obraża użytkowników forum, w tym ludzi którzy mają na koncie nawet kilkaset podziękowań za pomoc, robią to dobrze i których szczerze podziwiam, że im się chce!
Nie bardzo mi się podoba atmosfera, którą on tu robi i przypuszczam, że część odwiedzających znajdzie sobie jakieś inne strony bez "mądrości" i głupowatych, i co gorsze, personalnych zaczepek tego eksperta.  
Szczerze Wam współczuję, bo ceniłem Waszą stronę i polecałem innym, ale to chyba już przeszłość....
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 17:35:25 pm wysłana przez pietrek »

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 07, 2009, 17:56:09 pm »
powoli powoli :)
osoby trafiają tutaj na forum same
Bolek nie jest ani naszym znajomym ani przyjacielem,
jego temat zgłoszony jest już dawno adminowi i czekam na jego reakcję, która, mam nadzieję, nastąpi niebawem,
niestety ani ja ani zuber nie mamy narzędzi by kogoś zbanować, dać briga itd.
dlatego ignoruj proszę jego wypowiedzi i nie opuszczaj forum,
pozdrawiam :)
...

Offline Bolek

• Użytkownik
  • **
  • Pomógł(a): 20
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 07, 2009, 18:07:22 pm »
to ciekawe że taki wypierdek pietrek przychodzi na forum, ma zaledwie 3 posty na koncie i już się czuje wielce obrażony. Pokaż mądralo co sam potrafisz a potem zabawiaj się w moralizowanie. Ten nasz naród ma właśnie problem z takimi jak ty - głupcami o wielkim wyobrażeniu o sobie. Ja jestem głupcem ale przynajmniej wiem o tym.

@dudu21
nie pojawiłem się na tym forum aby być waszym znajomym lub przyjacielem. Wasz poziom wcale mnie nie motywuje do tego aby się o to starać. Szkoda, bo jak wynika z postu zubera studiujecie a więc łyżkę oleju we łbie powinniście mieć. Szkoda gadać. Możecie mnie banować co będzie dowodem na to, że nie oceniacie forumowicza za pomoc którą daje tylko wg własnych upodobań. Śmiechu warte...

Pozdr.
Bolek
nie myślę a jestem!

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 07, 2009, 19:07:58 pm »
Bolek twoje posty nie niosą pomocy, większość z nich to obrażanie, czepianie się, agresywny ton, nieodpowiednie słownictwo, siejesz tylko niepotrzebny zamęt.
chcesz pomagać - pomagaj, ale w inny sposób i z innym nastawieniem.
...

Offline Bolek

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 07, 2009, 19:38:50 pm »
jeżeli krytykowanie gniotów tłumaczeniowych na forum nazywasz czepianiem się to tak... będę się nadal czepiał.

Pomocą jest również wskazywanie błędów a i moje własne tłumaczenia też już się pojawiły na tym forum ale ze zrozumiałych względów nie zostały dostrzeżone ;D

Pozdr.
Bolek
« Ostatnia zmiana: Lipiec 07, 2009, 19:40:55 pm wysłana przez Bolek »
nie myślę a jestem!

Offline zuber

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Pomógł(a): 4
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 07, 2009, 22:54:23 pm »
bolek:
czytając twoje wypowiedzi na forum zauważam że jesteś chyba zbyt szczery,piszesz to co myślisz a nie zawsze jest to pozytywne.Mam nadzieje że jednak ostudzisz swój zapał i nie będziesz się wypowiadał w taki sposób jak robiłeś to wcześniej.Rozumiem że uważasz się za wielkiego demokratę któremu wszystko wolno i postać która posiada wolność słowa ale nie każdemu się to podoba tym bardziej że na forum działa "administracja" i to zmienia postać rzeczy.Jak nie wiesz to poczytaj sobie o ustrojach politycznych :)

Offline Bolek

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 08, 2009, 08:22:46 am »
zuber - z zachwytem przeczytałem twój post. Takiej intelektualnej erupcji jeszcze na tym forum nie widziałem. Moderator krytykuje zbytnią szczerość... wiwat dla hipokryzji! Nie podoba ci się że piszę to co myślę. No, no... nadchodzą chyba nowe czasy. Za wielkiego demokratę się nie uważam. Ja po prostu nim jestem i zawsze byłem ale widzę że to cię dziwi. Osobliwe... Zuber, jeżeli zamierzasz adresować do mnie posty to wysil się trochę bardziej aby było na co odpowiadać.

Pozdr.
Bolek
nie myślę a jestem!