Autor Wątek: Witam Wszystkich :) !  (Przeczytany 2426 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dibon

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Witam Wszystkich :) !
« dnia: Grudzień 10, 2007, 22:31:30 pm »
Jestem tutaj nowy :) Na wstępie chciałbym pochwalić osoby odpowiedzialne za forum i za stronę internetową , bo naprawdę wszystko jest ładnie estetycznie oraz wyszukiwane informacji jest proste :)

Ujmę to tak ;) Sytuacja życiowa sprawiła , że znalazłem się w Niemczech. Obecnie uczęszczam na kurs językowy , jednak mam pewne trudności jeżeli chodzi o gramatykę :( Książka i cały kurs jest po niemiecku to wiadome i przez to wynikają moje problemy bo nie ma nikogo z polski kto by mi pomógł. Dopiero przyszły początki a ja już się łamię , że nie dam rady :( Nauczyciel sypie nazwami Plural,Nominativ,Akkusativ,Bestimmter,Unbestimmer Artikel itd. Mógłby ktoś mi podać jakieś źródła dzięki , którym mógłbym to pojąć po polsku? :( W ogóle jeżeli ktoś miał czas mi czasem pomoc to byłbym bardzo wdzięczny :)Bo sam sobie jednak nie poradzę :( z góry dzięki za pomoc :)

Offline nker

• Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Pomógł(a): 6
Odp: Witam Wszystkich :) !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2007, 06:19:11 am »
Cześć,

może poszukaj jakichś korków via skype w Polsce? Jeśli jesteś w Niemczech, to zarabiasz w euro, więc budżet nie powinien ucierpieć a możesz się dzieki temu dość szybko czegoś nauczyć (razem z osłuchaniem).

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2007, 12:55:10 pm »
witam,
pytanie - na ile masz już opanowany język niemiecki?
zawsze możesz wklejać pytania tutaj, wtedy coś doradzimy
pozdrawiam :)
...

Offline Kolo

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2008, 20:32:15 pm »
hej,
ja mógłbym polecić pana Szymona, wziąłem u niego kilka lekcji, gaducha całą godzinę po niemiecku.
Jego stronka:
www.deutsch-via-skype.pl

pzdr
Szymon

Offline genju2

• Początkujący
  • *
    • http://www.skupauttrojmiasto.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2016, 11:54:17 am »
Witam serdecznie. Jestem Marcin prowadzę swoją działalność w Polsce z winami wytrawnymi http://winotokaj.pl/6-wina-wytrawne i mam zamiar transportować je do polski bo tutaj można więcej zarobić :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 10:23:02 am wysłana przez genju2 »

Offline marek454

• Użytkownik
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 20, 2018, 18:19:58 pm »
Jakie macie hobby? Ja mam raczej inne niż większość. Interesuje nie kolekcjonowanie monet czy medali. Jest ktoś kto też ma takie hobby? Jeśli chcecie wiedzieć więcej na temat kolekcjonowania to koniecznie zajrzyjcie na stronę http://www.skarbnicanarodowa.org/ tutaj wszystko ładnie opisane.  Polecam serdecznie.