Autor Wątek: Witam Wszystkich :) !  (Przeczytany 2283 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dibon

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Witam Wszystkich :) !
« dnia: Grudzień 10, 2007, 22:31:30 pm »
Jestem tutaj nowy :) Na wstępie chciałbym pochwalić osoby odpowiedzialne za forum i za stronę internetową , bo naprawdę wszystko jest ładnie estetycznie oraz wyszukiwane informacji jest proste :)

Ujmę to tak ;) Sytuacja życiowa sprawiła , że znalazłem się w Niemczech. Obecnie uczęszczam na kurs językowy , jednak mam pewne trudności jeżeli chodzi o gramatykę :( Książka i cały kurs jest po niemiecku to wiadome i przez to wynikają moje problemy bo nie ma nikogo z polski kto by mi pomógł. Dopiero przyszły początki a ja już się łamię , że nie dam rady :( Nauczyciel sypie nazwami Plural,Nominativ,Akkusativ,Bestimmter,Unbestimmer Artikel itd. Mógłby ktoś mi podać jakieś źródła dzięki , którym mógłbym to pojąć po polsku? :( W ogóle jeżeli ktoś miał czas mi czasem pomoc to byłbym bardzo wdzięczny :)Bo sam sobie jednak nie poradzę :( z góry dzięki za pomoc :)

Offline nker

• Administrator
  • Aktywny użytkownik
  • Pomógł(a): 6
Odp: Witam Wszystkich :) !
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 11, 2007, 06:19:11 am »
Cześć,

może poszukaj jakichś korków via skype w Polsce? Jeśli jesteś w Niemczech, to zarabiasz w euro, więc budżet nie powinien ucierpieć a możesz się dzieki temu dość szybko czegoś nauczyć (razem z osłuchaniem).

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 11, 2007, 12:55:10 pm »
witam,
pytanie - na ile masz już opanowany język niemiecki?
zawsze możesz wklejać pytania tutaj, wtedy coś doradzimy
pozdrawiam :)
...

Offline Kolo

• Początkujący
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 11, 2008, 20:32:15 pm »
hej,
ja mógłbym polecić pana Szymona, wziąłem u niego kilka lekcji, gaducha całą godzinę po niemiecku.
Jego stronka:
www.deutsch-via-skype.pl

pzdr
Szymon

Offline genju2

• Początkujący
  • *
    • http://www.skupauttrojmiasto.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2016, 11:54:17 am »
Witam serdecznie. Jestem Marcin prowadzę swoją działalność w Polsce z winami wytrawnymi http://winotokaj.pl/6-wina-wytrawne i mam zamiar transportować je do polski bo tutaj można więcej zarobić :)
« Ostatnia zmiana: Marzec 04, 2016, 10:23:02 am wysłana przez genju2 »