Autor Wątek: [List] zadanie domowe  (Przeczytany 1468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cleo

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
[List] zadanie domowe
« dnia: Maj 27, 2010, 17:14:00 pm »
Dziękuję bardzo za życzenia i za to, że pamiętałaś. To bardzo miłe z Twojej strony.

Przykro mi słyszeć, że jesteś zmuszona do siedzenia w domu, kiedy za oknem taka ładna pogoda. Cieszę się, że jednak mimo wszystko masz dobry humor i nie tracisz uśmiechu. Mam nadzieję, że nie ominie Cię żaden ważny mecz, bo jak poradzi sobie Twoja drużyna bez takiej zawodniczki?

Tu w Polsce zamiast słońca chmury i dużo deszczu. Ale polepsza się, więc jest nadzieja, że przynajmniej końcówka wiosny będzie ciepła. Chociaż pogoda płata nam takie figle nie nudzę się, ponieważ do Polski przyjechali moi kuzyni z Niemiec. Nie widziałam ich od ostatnich wakacji, toteż prawie ich nie poznałam - tak bardzo się zmienili.

Ja i moja rodzina życzymy Ci szybkiego powrotu do zdrowia. Bardzo dziękujemy za pozdrowienia i przesyłamy je również. Uściskaj rodziców, siostrę i psa oraz naszych niemieckich znajomych. Wszyscy o Was pamiętamy i już planujemy następną wymianę w przyszłym roku.

Uważaj na siebie i do zobaczenia!
Pozdrawiam

-----
Trochę mi się spieszy, więc prosz o tłumaczeni w najszybszym możliwym terminie (ehh, ci upierdliwi nauczyciele... robią się jeszcze gorsi pod koniec roku szkolnego). Z góry serdecznie dziękuję.
Cleo#