Autor Wątek: Prezenty...  (Przeczytany 55 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cecylia

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 1
Prezenty...
« dnia: Listopad 16, 2017, 17:02:15 pm »
Już chyba czas zacząć rozmowę na temat,co dla kogo i gdzie?Prezenty same się nie kupią,dawajcie swoje rady i typy,będzie nam łatwiej.

Offline Fedorka

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Odp: Prezenty...
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 16, 2017, 17:06:09 pm »
Pewnie masz rację to już najwyższy czas zastanowić się co i dla kogo kupić. Jeśli chodzi o dzieciaki to mam fają stronkę http://www.listymikolaja.pl/ dzięki której stworzymy coś niesamowitego i oryginalnego.Możemy podarować swojemu dziecku list od Mikołaja,na pewno wywoła to wiele radości,a może nawet łez szczęścia.Dziecko będzie czuło się wyróżnione,a my szczęśliwi z dobrze spełnionego rodzicielskiego  obowiązku.

Offline Typinka

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Odp: Prezenty...
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 18, 2017, 19:19:10 pm »
No tak niby jest listopad ale święta zbliżają się wielkimi krokami więc warto już pomyśleć o kupowaniu prezentów. Ja w tym roku stawiam na przytulanki ręcznie robione. Wypatrzyłam bardzo ładne misie pluszowe w sklepie Galeria Bukowski www.galeriabukowski.pl/pl/c/Misie/13 .  To misie robione ręcznie, bardzo starannie wykonane. Do wykonania pluszaków uzywane sa bardzo wysokiej jakości materiały, dzięki czemu są one bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Tak naprawdę każde dziecko lubi przytulanki więc prezent na pewno będzie trafiony.