Autor Wątek: Prezent na imieniny  (Przeczytany 171 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bongani

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Prezent na imieniny
« dnia: Grudzień 19, 2017, 00:37:45 am »
Hejka,

Wszyscy teraz przed świętami emocjonują się co kupić pod choinkę, a ja mam inny problem. Mój serdeczny wujek ma na imię Sylwester i stoję przed wyborem prezentu na imieniny. Nie chcę kupować prezentu świątecznego, a sprawę chcę załatwić przed świętami, bo po świętach nie będzie mi się chciało latać po sklepach. Wujek ma ok. 45 lat. Nie chcę kupować alkoholu, zegarki itp. też odpadają. Najchętniej kupiłabym nietypowy prezent w okolicach 300zł. Kiedyś była na allegro taka fajna kategoria pt. "Dziwactwa" i tam można było wypatrzeć perełki. Obecnie kategoria jest zlikwidowana i można co najwyżej znaleźć żenujące prezenty osiemnastkowe. Na oku mam wahadło Newtona (te kulki, które się odbijają przez pół godziny) albo aparat fotograficzny fujifilm instantphoto (czy jakoś tak), który działa tak jak Polaroid, czyli robimy zdjęcie i od razu dostajemy wywołane zdjęcie na papierze.

Offline marek454

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Odp: Prezent na imieniny
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2018, 15:26:00 pm »
Myślę że fajnym i przydatnym prezentem będzie ekspres do kawy.  Jeśli zdecydujesz się  kupić to  świetny ekspres do kawy znajdziesz na stronie Ekspres Jura tutaj znajdziecie ekspres do kawy w dobrej cenie. Dostaniecie też 36 miesięcy gwarancji ia parę fajnych gratisów. Na przykład dostaniecie przy zakupie 1 x 0,5 kg świeżo palonej kawy Broda Indie Monsooned Malabar. Polecam zapoznać się z ofertą na stronie.