Autor Wątek: Worki prożniowe na jacht  (Przeczytany 42 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline roma

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Worki prożniowe na jacht
« dnia: Styczeń 29, 2020, 10:19:33 am »
Macie może sprawdzonego producenta/ sprzedawcę worków próżniowych, ale małych - takich - zbliżonych do 30x30cm. Sprzedawane są zwykle jako spożywcze, ale też zwykle są kompletowane w trzech zestawach wielkości, a ja szukam tych największych spożywczych.

Offline alicie

• Użytkownik
  • **
  • Pomógł(a): 0
Odp: Worki prożniowe na jacht
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 29, 2020, 12:21:17 pm »
Macie może sprawdzonego producenta/ sprzedawcę worków próżniowych, ale małych - takich - zbliżonych do 30x30cm. Sprzedawane są zwykle jako spożywcze, ale też zwykle są kompletowane w trzech zestawach wielkości, a ja szukam tych największych spożywczych.

Na pewno znajdziesz w sklepach stacjonarnych w swojej miejscowości.... Ja używałem tanich worków z jyska. Nie potrzebują odkurzacza tylko ciężkiego kolana i są szczelne. Uratowały mi ciuchy i drogi śpiwór przed zalaniem na opalu (część rzeczy z koi woda zabrała mi do zęzy:) )

Jesli jednak chodzi o ochronę telefonu czy elektroniki, warto jest postawić na porządne worki... .Zerknij sobie do centrum jachtingu. Znajdziesz tam profesjonalne wyposazenie na jacht.

W sklepie powinni Ci doradzic co będzie najlepsze.  https://www.centrumjachtingu.pl/
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2020, 08:19:44 am wysłana przez alicie »