Autor Wątek: Lekcje niemieckiego, Warszawa Targówek, poziom ZMP, cena 25zł/45 min  (Przeczytany 691 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline andrzej-sati

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Witam wszystkich serdecznie,

Poszukuję osoby, która chciałaby ze mną przygotowywać się do egzaminu ZMP z j. niemieckiego u doświadczonego nauczyciela. Od listopada uczęszczam do niego na zajęcia i jestem z nich bardzo zadowolony- lekcje są ciekawe, nauczyciel jest osobą bardzo kontaktową i przystępnie tłumaczy nawet bardziej skomplikowane zagadnienia. Gdyby było nas dwoje, cena byłaby bardziej atrakcyjna.

Koszt godziny lekcyjnej (45 min) kosztowałby wtedy 25 zł, co jest ceną porównywalną z kursami na tym poziomie oferowanymi w szkołach językowych w Warszawie (średnio 22-26 zł/ 45min).

Oczywistą zaletą nauki we dwoje (a nie np w 6 osób na kursie), jest to, że nauczyciel może się dużo bardziej skoncentować na Twoich potrzebach.

Spotykamy się w środy około godziny 20.15 w mieszkaniu nauczyciela- niedaleko ronda Starzyńskiego (Targówek). Lekcja trwa 1,5 h, czyli kosztowałaby 50 zł.

Jeśli chodzi o mnie, to zdecydowanie chciałbym zdawać egzamin ZMP, ale jeszcze nie jestem zdecydowany kiedy- raczej jeszcze nie w pierwszej połowie 2008r- może pod koniec. Mam 25 lat, jestem biotechnologiem i od niedawna pracuję w Warszawie.

Podsumowując powyższe informacje:

lekcje niemieckiego

poziom: przygotowanie do ZMP

miasto: Warszawa

miejsce: niedaleko ronda Starzyńskiego (Targówek)

czas: środy mniej więcej od 20.15 do 21.45

cena: 25zł/ godz. lekcyjna (50 zł za spotkanie)

Zainteresowanych proszę o kontakt: tel 601 650 081 lub mail: andrzej-sati[at]go2.pl ([at] jest zamiast @, abym mnie programy wysylajace spam nie namierzyly)

Pozdrawiam,

Andrzej