Autor Wątek: Klatsch  (Przeczytany 69163 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

caro39

• Gość
Odp: Klatsch
« Odpowiedź #495 dnia: Maj 07, 2008, 05:52:09 am »
3mam kciuki :D

caro39

• Gość
« Odpowiedź #496 dnia: Maj 07, 2008, 18:08:04 pm »
Zostalo mi przed chwila zarzucone ze kompletnie nie znam sie na jezyku niemieckim, hmm troche mnie to dziwi, bo gdybym kompeltnie sie nie znala to chyba bym nie umiala powiedziec dzien dobry czy do widzenia.

W zwiazku z tym, ze to forum po troche zaczyna sie robic Sandkasta dla dzieci z przedszkola, przekszykujacych sie o to kto ma racje, zastanawiam sie na usunieciem konta, gdyz nie pozwole sie obraza i sluchac ze jestem wszechwidzaca.
Nie wiem skad to sie wzielo, ale chce poznac wasze zdanie czy naprawde sprawiam takie wrazenie ?? i co myslicie o tym co napisalam...

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Pomógł(a): 255
« Odpowiedź #497 dnia: Maj 07, 2008, 18:11:09 pm »
1. przenosisz rozmowę w kolejny wątek,
2. co inni mają do dyskusji jaką toczyłaś z adminem?
3. problemy miałaś z kilkoma użytkownikami, tak, popieram to, że jesteś wyniosła i sprawiasz wrażenie wszechwiedzącej, nie przyjmujesz krytyki i się tutaj panoszysz
...

caro39

• Gość
« Odpowiedź #498 dnia: Maj 07, 2008, 18:12:30 pm »
nie chodzilo mi o rozmowe z adminem ale dzieki za szczerosc

Offline zuber

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Pomógł(a): 4
« Odpowiedź #499 dnia: Maj 07, 2008, 18:19:44 pm »
zmieniasz temat...robisz siebie gwiazdke pisząc"zastanawiam sie nad usunieciem konta".Prosze bardzo...nikt nie bedzie cie teraz prosił zebys przypadkiem tego nie zrobiła...nie rób dziewczyno zamieszania bo twoja sprawa powoli zaczyna robić sie troche niestety "śmieszna"...

"W zwiazku z tym, ze to forum po troche zaczyna sie robic Sandkasta dla dzieci z przedszkola..."
Tym obrażasz ludzi którzy na tym forum  pisza i pomagaja...masz przynajmniej jeden powód zeby tak pisac?Nikt cie tu nie obraza a jesli chcesz usunac to prosze bardzo...Nikt sie tego nie boji.Owszem pomagasz ludziom ale twoje zachowanie(w konfrontacji z innym uzytkownikiem) za kazdym razem ciągnie sie w nieskonczonosc.

caro39

• Gość
« Odpowiedź #500 dnia: Maj 07, 2008, 18:22:46 pm »
alez oczywiscie ze mam powody zeby tak pisac, ale co tam ... szkoda tylko ze ten czas, co na tym forum poswiecilam pojdzie na marne ...

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #501 dnia: Maj 07, 2008, 18:27:02 pm »
po raz kolejny rozczulasz się sama nad sobą i oczekujesz pocieszenia z prawej i lewej,
zawsze to ty jesteś poszkodowana, to ciebie wszyscy atakują i nikt ciebie nie lubi, świat jest taki zły i taki okrutny;
już to wieje nudą!
...

Offline zuber

• Moderator Globalny
  • Użytkownik
  • Pomógł(a): 4
« Odpowiedź #502 dnia: Maj 07, 2008, 18:28:43 pm »
dzieci straszą rodziców ze jak nie kupią im loda to bedą płakać na cały market.Ty masz juz ponad 20 lat i szantażujesz ze usuniesz konto.A że jak ci ktoś mówi prawde a strasznie cie to boli i nie możesz tego przeżyć to juz nie moja wina.Nie będe sie już wypowiadał i prowadził tu konwersacje bo nie chce zeby tu doszło do jakiegoś wiekszego rozmachu i wstydu na tym forum.Koniec tematu.

caro39

• Gość
« Odpowiedź #503 dnia: Maj 07, 2008, 18:42:41 pm »
Czy ja sie rozczulam?dudu21 wiem ze sie ucieszysz ze mnie tu nie bedzie, moge cie zapewnic ze usuwam konto !! i sie  nie rozczulam takie teksty zachowaj do siebie, pytalam sie o zdanie wasze a nie o odpowiedzi byle jakie nie majace sensu ... od ciebie wiedzialam ze takie cos przyjdzie ... ale to wyzsza odp moglas se darowac...

Zuber, nie szantazuje nikogo, nie wiem czymu tak sadzisz.

Szkoda ze zmarnowalam na tym forum moj czas ale z drugiej strony ciesze sie ze moglam pomoc tyle osoba.

Pozdrawiam !! BYE

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #504 dnia: Maj 07, 2008, 18:47:13 pm »
by było to jasne i zrozumiałe: to czy skasujesz konto mnie nie interesowało,
nie znasz mnie i nie oceniaj tego co mnie cieszy a co nie,
tym zachowaniem jedynie utwierdzasz mnie w przekonaniu, że jesteś dzieckiem
powodzenia!
...

Offline net

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
« Odpowiedź #505 dnia: Maj 07, 2008, 19:41:54 pm »
zdaje się że to za moją przyczyną ta "burza  w szklance wody".Nie chciałem robić zamieszania.Ale nie mogłem się powstrzymać i przejść do porządku dziennego nad taką ignorancją jaką wykazuje się tu Caro.Przecież to jest wprowadzanie ludzi w błąd! Jej pojęcie o języku niemieckim jest w stopniu podstawowym, szkolna niemczyzna kogoś kto dopiero zaczął się uczyć.Zna kilka reguł gramatycznych i zasad pisowni i na tym koniec.Prościutkie, króciutkie zdania z biedą udaje jej się przetłumaczyć poprawnie.Ale chce być autorytetem i uważa się za nie omylną.Polski język też nie jest jej mocną stroną......niestety.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2008, 19:43:42 pm wysłana przez net »

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #506 dnia: Maj 07, 2008, 19:44:24 pm »
net to nie twoja wina i nie czuj się w żadnym stopniu winny,
temat z caro ciągnął się od kilku miesięcy, skoro jej już nie ma nie będziemy go już dalej wałkować,
pozdrawiam i życzę miłego wieczoru :)
...

Offline moeggi

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 2
« Odpowiedź #507 dnia: Maj 08, 2008, 06:44:47 am »
Nie wiem za bardzo o co sie rozchodzi, ale zbulwersowala mnie ta wypowiedz :

zdaje się że to za moją przyczyną ta "burza  w szklance wody".Nie chciałem robić zamieszania.Ale nie mogłem się powstrzymać i przejść do porządku dziennego nad taką ignorancją jaką wykazuje się tu Caro.Przecież to jest wprowadzanie ludzi w błąd! Jej pojęcie o języku niemieckim jest w stopniu podstawowym, szkolna niemczyzna kogoś kto dopiero zaczął się uczyć.Zna kilka reguł gramatycznych i zasad pisowni i na tym koniec.Prościutkie, króciutkie zdania z biedą udaje jej się przetłumaczyć poprawnie.Ale chce być autorytetem i uważa się za nie omylną.Polski język też nie jest jej mocną stroną......niestety.

Taa, otoz przejzalam sobie wiadomosci twoje oraz caro39 i to co piszesz to istne glupoty drogi net. Zarzucasz osobie tlumaczacej teksty, ze nie ma pojecia o jezyku niemieckim. To jest NIENORMALNE jednym slowem. Nie wiem o co poszlo, nie wglebiam sie w to, bo mnie to nie interesuje, ale z tego co widze na forum,stwierdzasz po dwoch tematach takie glupoty, kazdy moze sie potknac i litere pomylic, moze czegos nie wiedziec, ale zarzucanie takich oszczerstw, to jest dziecinada.  Jezli juz sie wglebiamy w twoja teotrie to dudu21,puma,caro39, ewka oraz agnus tez nie umia niemieckiego, gdyz tez robia bledy .Dlaczego im tego tez nie napiszesz i nie poprawisz? ja widzialam wiadomosci tych userow, i poprawilam niektore, ale nie mowie ze nie maja pojecia o jezyku. Gdzyby tak bylo, to chyba nikt by tu nie tlumaczyl, bo by slownictwa nie znal i gramatyki.
Jesli juz wysuwasz takie oszczerstwa pod kierunkiem osob tlumaczacych to rob to sprawiedliwie i pisz o wszytskich osobach a nie wybieraj pierwsza lepsza i gnoj ja od razu.
Ja nie umiem bez takiego hamstwa przejsc bezkarnie, i nie interesuje mnie co odpiszesz, bo z tego co widze, nie roznisz sie niczym od osob, ktore tu sa.
Druga rzecz,zarzucanie polce ze nie zna polskiego. Gdzie takich zartow ucza?? TO ja nie wiem, po chinsku bylo pisane czy po turecku??Jak polka nie umie polskiego??
Zastanow sie na tymi glupotami co wypisales, a nie wyladowujesz stres na forum.

Tak jak napisalam, nie wiem o co poszlo, ale sadze ze wszyscy tu bardzo brzydko sie zachowali. I wy sie ludzmi nazywacie?? Ludze maja uczucia ... po was tego nie widac. Nie chce bronic tu nikogo bo nie znam sytuacji, ale uwazam ze taki rzeczy powinno sie zalatwiac poza forum, gdyz chyba tu na forum chodzi o tlumaczenia.

Taa, zaloze sie ze i mnie sie zaraz za ta odpowiedz oberwie, coz ... to ja tak mysle i to moje zdanie ... Napisalam nie bronie nikogo, ale to co wy tu wypisujecie to jest po prostu smieszne. Moze to roznica wieku i jeszcze dziecinne spojrzenie na swiat??

Pozdrawiam Moeggi ...

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #508 dnia: Maj 08, 2008, 08:28:02 am »
Moeggi nikt nie prosił cię o zdanie, nie jesteś w temacie, więc się nie wypowiadaj!

temat zamykam,
...

Offline dudu21

• Moderator Globalny
  • Ekspert
« Odpowiedź #509 dnia: Maj 08, 2008, 12:12:53 pm »
...