Autor Wątek: Zadanie  (Przeczytany 1783 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ismenszyn

• Początkujący
  • *
  • Pomógł(a): 0
Zadanie
« dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:03:57 am »
Witam...mam prośbe o przetłumaczenie kilku zdań o wakacjach, próbowałam sama coś zrobić,ale nie jest to dla mnie łatwe, więc jeżeli będzie ktoś kto się tego podejmie będę wdzięczna :)
Chodzi mi o taki tekst:

Pierwszy miesiąc wakacji spędziłam u babci na wsi z moim bratem, gdzie w ciągu dnia dużo zwiedzaliśmy pobliskich miast a wieczorami chodziłam na basen i dużo fotografowałam. Pogoda była bardzo udana(słoneczna)
Drugi miesiąc wakacji spędziłam z koleżanką w krakowie, gdzie byłyśmy w hotelu na praktyce. W ciągu dnia pracowałyśmy, a wieczorem gdy była ładna pogoda zwiedzałyśmy kraków, gdy było deszczowo oglądałyśmy filmy i chodziłyśmy po sklepach

Nick

• Gość
Odp: Zadanie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 09, 2007, 11:44:59 am »
Der erste Monat habe ich bei meiner Grossmutter auf Dorf mit meinem Bruder verbracht, haben wir dort die Staedte, die in der Naehe waren, besichtigt. Abends bin ich ins Schwimmbad gegangen und habe fotograpfiert. Das Wetter hat mitgespielt. (Es war sonnig).
Der zweite Monat der Sommerferien habe ich mit meiner Freundin in Krakau verbracht, waren wir dort in die Praxis ins Hotel. Morgens haben wir gearbeitet und abends, wenn schoenes Wetter war, haben wir Krakau besichtigt und wenn es regnerisch war, haben wir die Filme gesehen oder sind wir in die Stadt gegangen.